n w    w w w w

baner
::   Start Fundusz Alimentacyjny Aktualności KOMUNIKAT DLA ŚWIADCZENIOBIORCÓW ŚWIADCZEN ALIMENTACYJNYCH
large small default
KOMUNIKAT DLA ŚWIADCZENIOBIORCÓW ŚWIADCZEN ALIMENTACYJNYCH PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 09 Sierpień 2010 08:50
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że nowy okres zasiłkowy świadczeń z funduszu alimentacyjnego rozpoczyna się od  października 2010 r.  i trwać będzie do września 2011 r.
Wnioski o świadczenia alimentacyjne można składać od 1 sierpnia 2010r. do 30 października 2010r. Po wyznaczonym terminie wnioski też będą przyjmowane, jednak świadczenie będzie przysługiwało od miesiąca złożenia wniosku. Do wniosku należy dołączyć  zaświadczenie o przychodzie/dochodzie za rok 2009. Pozostałe dokumenty niezbędne do złożenia wniosku obowiązują jak w  okresie zasiłkowym 2009/2010.
 
Wnioski należy składać w pok. Nr 114 w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy, ul. Głowackiego 4 w godz. od 7.30 do 15.30 u Pani Anny Źędzianowskiej.
 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej