NABÓR NA STANOWISKO REFERENT DS. FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO - LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE PDF Drukuj Email

P.o. Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w związku z ogłoszonym naborem na wolne stanowisko urzędnicze – referent ds. funduszu alimentacyjnego, po wstępnej analizie dokumentów aplikacyjnych do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

1. Ewa Uss
2. Agnieszka Gołuch