n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
NABÓR NA STANOWISKO REFERENT DS. FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO - LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE PDF Drukuj Email

P.o. Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w związku z ogłoszonym naborem na wolne stanowisko urzędnicze – referent ds. funduszu alimentacyjnego, po wstępnej analizie dokumentów aplikacyjnych do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

1. Ewa Uss
2. Agnieszka Gołuch

Świdnica, dnia 20 grudnia 2018 roku

P.o. Kierownika                          
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy
Dorota Waliszak                         

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej