n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
INFORMACJA O WYNIKU NABORU NA STANOWISKO PRACOWNICZE: PRACOWNIK SOCJALNY PDF Drukuj Email

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko pracownicze Pracownik socjalny została wybrana Pani Anna Zakałek-Koguc zamieszkała w Bielawie.

 

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Kandydatka w odpowiedzi na ogłoszenie o naborze na stanowisko złożyła kompletną dokumentację. W czasie rozmowy rekrutacyjnej Pani Anna Zakałek-Koguc wykazała się bardzo dobrą znajomością ustaw i zagadnień związanych z pracą na oferowanym stanowisku. Zaprezentowała wiedzę, która pozwoli jej właściwie wywiązywać się z powierzonych obowiązków. Odpowiedzi na pytania komisji kwalifikacyjnej były wyczerpujące i merytoryczne. W związku z powyższym podjęto decyzję o zatrudnieniu wyżej wymienionej kandydatki.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy
Ewa Burdek

Świdnica, dnia 22 września 2017 r.

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej