INFORMACJA O ZMIANIE SPOSOBU WYPŁAT ŚWIADCZEŃ PRZEZ GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŚWIDNICY PDF Drukuj Email

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że z dniem 1 stycznia 2018 roku kasa Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy przestaje funkcjonować.

W związku z tym zmianie ulegają zasady wypłat świadczeń gotówkowych- kasowych przyznanych z pomocy społecznej, świadczeń rodzinnych, świadczeń wychowawczych i świadczeń z funduszu alimentacyjnego.

Wypłaty realizowane będą przez:

Biuro Handlowe ANDA pod adresem:

ŚWIDNICA, PLAC GRUNWALDZKI 11A (obok sklepu Jonatan)

w godzinach od 8:00 do 16:00.

Zmianie ulegają również terminy wypłat w następujący sposób:

Dotychczasowy termin wypłaty

NOWY TERMIN WYPŁATY

10

9

12

15

12

18

20

22

27

22

Wszystkie osoby zgłaszające się do w/w kasy powinny okazać się dowodem osobistym.