Przesuwa na górę strony
środa, 14 kwietnia 2021 Aktualności

Potrzebujesz pomocy lub wsparcia? Zadzwoń do GOPS

Jesteś osobą zależną, w wieku senioralnym, niepełnosprawną i potrzebujesz pomocy lub wsparcia możesz zgłosić się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy  w związku z utrzymującą się trudną sytuacją epidemiologiczną oraz zagrożeniem COVID-19 uruchomił specjalny dyżur telefoniczny podczas którego pracownicy socjalni będą udzielać informacji i w razie potrzeby uruchamiać procedury wsparcia osobom potrzebującym.

Pod numer telefonu 796 003 609 mogą dzwonić wszystkie osoby z Gminy Świdnica wymagające pomocy i opieki, w szczególności w przypadku nagłej hospitalizacji opiekuna/opiekunów oraz w sytuacji, gdy nie ma możliwości zapewnienia opieki ze strony rodziny i najbliższego środowiska.

Zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy to nasz absolutny priorytet, dlatego dołożymy wszelkich starań, by wszystkie osoby wymagające pomocy w Gminie Świdnica otrzymały wszechstronne wsparcie i pomoc.

Jeżeli potrzebujesz pomocy zadzwoń: 796 003 609.

Telefon czynny jest także poza godzinami pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy (w godzinach popołudniowych, wieczornych, czy nocnych).