Przesuwa na górę strony
poniedziałek, 19 czerwca 2023 Aktualności

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy ul. Głowackiego 4, 58-100 Świdnica informuje, że w wyniku przeprowadzonej procedury naboru na stanowisko urzędnicze: “podinspektor ds. kadr, płac i księgowości budżetowej” została wybrana:  

Imię i nazwiskoMiejsce zamieszkania
Gabriela SzulekaŚwidnica

 Uzasadnienie dokonanego wyboru:

 Pani Gabriela Szuleka spełniła wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu. Kandydatka wykazała się bardzo dobrą znajomością przepisów funkcjonujących w ramach struktur samorządowych oraz bardzo dobrą orientacją w zakresie znajomości określonych ustaw i przepisów prawa mających zastosowanie na wymienionym stanowisku. Pani Gabriela Szuleka posiada wszelkie kwalifikacje i predyspozycje gwarantujące właściwą i samodzielną realizację zadań, na stanowisku podinspektora ds. kadr, płac i księgowości budżetowej w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy.

Kierownik
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy
(-) Dorota Waliszak