Przesuwa na górę strony
wtorek, 27 czerwca 2023 Aktualności

INFORMACJA DOTYCZĄCA KOLONII W LUBACHOWIE

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w w okresie od 31.07. do 4.08.2023 roku organizuje kolonie w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie dla dzieci w wieku od 7-12 lat, które mieszkają na terenie Gminy Świdnica. Koszty pobytu w całości finansowane będą przez ośrodek i, jak każdego roku, zaplanowaliśmy dla kolonistów wiele atrakcji.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt do dnia 30.06.2023 r. – bezpośrednio z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Świdnicy ul. Głowackiego 4 (pokój nr 112 lub 110) lub telefonicznie pod nr telefonu: 74 8523067 wew. 120 lub 112, ewentualnie na adres email: gops@gmina.swidnica.pl . Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń
(w zgłoszeniu proszę podać dane dziecka, w tym  datę lub rok  urodzenia).

Rodzice dzieci zakwalifikowanych na wypoczynek zostaną poinformowani za pośrednictwem poczty elektronicznej. Tą drogą zostaną im również przesłane karty kolonijne oraz dodatkowe informacje.