Przesuwa na górę strony
środa, 28 czerwca 2023 Aktualności

GOPS POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO WYCHOWAWCY KOLONIJNEGO

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy poszukuje do współpracy 3 osób, które chciałyby podjąć pracę  na umowę zlecenie w charakterze wychowawcy kolonijnego na kolonii w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie w okresie od 31.07.-04.08.2023 roku. Stawiamy przede wszystkim na aktywny wypoczynek.

Do obowiązków wychowawcy należy opieka nad grupą i realizowanie zajęć tematycznych.

Wymagania:

  • w przypadku czynnych nauczycieli – zaświadczenie potwierdzające pracę w zawodzie,
  • w przypadku pozostałych osób – kurs wychowawcy kolonijnego oraz zaświadczenie o niekaralności,
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako wychowawca kolonijny.

Jeżeli jesteś zainteresowany, a do tego jeszcze lubisz pracę z dziećmi i szukasz przyjemnej pracy na wakacje 2023,  to prosimy o kontakt bezpośrednio z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Świdnicy ul. Głowackiego 4 (pokój nr 112 lub 110) lub telefonicznie pod nr telefonu: 74 8523067 wew. 120 lub 112, ewentualnie na adres email: gops@gmina.swidnica.pl