Przesuwa na górę strony
piątek, 06 października 2023 Aktualności

ZAPRASZAMY NA MUZYCZNY KONCERT W RAMACH GMINNEJ SENIORIADY

Senioriada

W najbliższy poniedziałek, 9 października o godz. 18:00 w auli I LO w Świdnicy zaprezentują się Rozśpiewane Dzieciaki Gminy Świdnica z koncertem „Radość najpiękniejszych lat”. Wśród wielu utworów, które wybrzmią tego dnia na scenie będzie można usłyszeć piosenkę pt. “Razem łatwiej iść przez świat” – sł. Tadeusz Szarwaryn muz. aranż. Dariusz Jaros. Wstęp na to wydarzenie, zaplanowane w ramach Gminnej Senioriady jest wolny.

Dzięki wsparciu wójt gminy Świdnica Teresy Mazurek oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Doroty Waliszak grupa 28 uczestników mogła po raz dwunasty spotkać się w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie by pracować nad materiałem na kolejną płytę. Efekty ich pracy poznamy już w najbliższy poniedziałek, 9 października poczas koncertu “Radość najpiękniejszych lat”. Serdecznie zapraszamy!