n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
„PRZEMOCY MÓWIMY NIE – MY GRAMY FAIR PLAY” PDF Drukuj Email
foto: Drużyny i organizatorzy Turnieju - Hala Sportowa w Witoszowie DolnymW dniu 23 marca br.  na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbył się OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH "PRZEMOCY MÓWIMY NIE - MY GRAMY FAIR PLAY". W turnieju udział wzięły 3 drużyny z terenu Gminy Świdnica W Turnieju zwyciężyła drużyna z Krzczonowa, drugie miejsce zajęła reprezentacja Witoszowa Dolnego, a trzecie Bystrzyca Górna. Warto podkreślić, że drużyna z Bystrzycy Dolnej była dużo młodsza od pozostałych, a mimo to prezentowała bardzo wysoki poziom. Wszystkie drużyny otrzymały medale, puchary i pamiątkowe dyplomy, a organizatorzy zapewnili także poczęstunek.  Wybrano najlepszego zawodnika Turnieju, którym została Dagmara Gil (Witoszów Dolny). Z ramienia organizatorów nagrody wręczyły Zuzanna Panek (PZ LZS Świdnica) oraz Dorota Waliszak (GOPS w Świdnicy).

Wyniki meczy:

  • Witoszów Dolny – Krzczonów  0:2 (22:25; 22:25)
  • Bystrzyca Górna – Krzczonów   0:2 (14:25; 16:25)
  • Witoszów Dolny – Bystrzyca Górna  2:1 (25:16; 16:25; 15:5)

Organizatorami Turnieju były: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy, Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS Świdnica.

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej