n w    w w w w

baner
::   Start Świadczenia Rodzinne Aktualności ZMIANA WYSOKOŚCI ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNEGO OD 1 STYCZNIA 2016 R.
large small default
ZMIANA WYSOKOŚCI ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNEGO OD 1 STYCZNIA 2016 R. PDF Drukuj Email
Niedziela, 03 Styczeń 2016 20:08
Od dnia 1 stycznia 2016 r. nastąpi wzrost świadczenia pielęgnacyjnego do kwoty 1300 zł miesięcznie. Taka wysokość świadczenia obowiązywać będzie do 31 grudnia 2016 r.  Po tym okresie kwota świadczenia pielęgnacyjnego podlegać będzie corocznej waloryzacji od dnia 1 stycznia. Pierwszą waloryzację świadczenia pielęgnacyjnego przeprowadza się w roku 2017. (Podstawa prawna: Ustawa z dnia 24 kwietnia 2014r. o zmianie ustawy o świadczeniach rodzinnych).
 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej