INFORMACJA O WYNIKACH NABORU PDF Drukuj Email
Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy ul. Głowackiego 4, 58-100 Świdnica informuje, że w wyniku przeprowadzonej procedury naboru na stanowisko: "Kierownik Klubu ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej" została wybrana:

Pani Aneta Harchala zam.  Dzierżoniów

Uzasadnienie dokonanego wyboru:
  Pani Aneta Harchala jako jedyna złożyła ofertę i spełniła wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu. Kandydatka wykazała się bardzo dobrą znajomością przepisów prawa mających zastosowanie na wymienionym stanowisku. Pani Aneta Harchala posiada wszelkie kwalifikacje, gwarantujące właściwą i samodzielną realizację zadań, na stanowisku kierownika Klubu Seniora.

Kierownik
         Gminnego Ośrodka