INFORMACJA O WYNIKACH NABORU PDF Drukuj Email
INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy ul. Głowackiego 4, 58-100 Świdnica informuje, że w wyniku przeprowadzonej procedury naboru na stanowisko urzędnicze: "Podinspektor do spraw dodatków mieszkaniowych i energetycznych, dodatków osłonowych,  karty dużej rodziny oraz zamówień publicznych” została wybrana:

Pani Edyta Oleśkiewicz zamieszkała w Świdnicy

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pani Edyta Oleśkiewicz jako jedyna złożyła ofertę i spełniła wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu. Kandydatka wykazała się bardzo dobrą znajomością przepisów funkcjonujących w ramach struktur samorządowych oraz bardzo dobrą orientacją w zakresie znajomości określonych ustaw i przepisów prawa mających zastosowanie na wymienionym stanowisku. Pani Edyta Oleśkiewicz posiada wszelkie kwalifikacje, gwarantujące właściwą i samodzielną realizację zadań, na stanowisku podinspektora do spraw dodatków mieszkaniowych i energetycznych, dodatków osłonowych, karty dużej rodziny oraz zamówień publicznych.

Kierownik
Gminnego Ośrodka