n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
INFORMACJA O WYNIKACH NABORU PDF Drukuj Email
INFORMACJA O WYNIKACH NABORU


Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy ul. Głowackiego 4, 58-100 Świdnica informuje, że w wyniku przeprowadzonej procedury naboru na stanowisko urzędnicze: "Podinspektor do spraw dodatków mieszkaniowych i energetycznych, dodatków osłonowych,  karty dużej rodziny oraz zamówień publicznych” została wybrana:

Pani Edyta Oleśkiewicz zamieszkała w Świdnicy

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

  Pani Edyta Oleśkiewicz jako jedyna złożyła ofertę i spełniła wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu. Kandydatka wykazała się bardzo dobrą znajomością przepisów funkcjonujących w ramach struktur samorządowych oraz bardzo dobrą orientacją w zakresie znajomości określonych ustaw i przepisów prawa mających zastosowanie na wymienionym stanowisku. Pani Edyta Oleśkiewicz posiada wszelkie kwalifikacje, gwarantujące właściwą i samodzielną realizację zadań, na stanowisku podinspektora do spraw dodatków mieszkaniowych i energetycznych, dodatków osłonowych, karty dużej rodziny oraz zamówień publicznych.

 

Kierownik              
Gminnego Ośrodka        
Pomocy Społecznej w Świdnicy
      
(-) Dorota Waliszak       

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej