n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na stanowisko urzędnicze: referent ds. funduszu alimentacyjnego PDF Drukuj Email

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU
na stanowisko urzędnicze: referent ds. funduszu alimentacyjnego


nformujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko urzędnicze: referent ds. funduszu alimentacyjnego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy została wybrana:
- Pani Aneta Dzamara-Szakiel zamieszkała w Lubachowie


Uzasadnienie dokonanego wyboru

Dokumenty kandydatki nie budziły żadnych zastrzeżeń.  Kandydatka spełniła wymogi określone w ogłoszeniu o naborze na w/w stanowisko, ponadto w czasie rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się bardzo dobrą wiedzą i predyspozycjami gwarantującymi prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku referenta ds. funduszu alimentacyjnego.  
 
Świdnica, dnia 18 lutego 2019 roku


p.o.  Kierownika
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy
Dorota Waliszak

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej