INFORMACJA: LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE - NABÓR NA STANOWISKO REFERENT DS. FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO PDF Drukuj Email

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze z dnia 29 stycznia 2019 roku na wolne stanowisko urzędnicze: referent ds. funduszu alimentacyjnego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy.

P.o. Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w związku z ogłoszonym naborem na wolne stanowisko urzędnicze – referent ds. funduszu alimentacyjnego, w wyniku wstępnej selekcji do następnego etapu naboru zostali zakwalifikowani następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

L.P.

Imię i nazwisko