n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
INFORMACJA: LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE - NABÓR NA STANOWISKO REFERENT DS. FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO PDF Drukuj Email

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze z dnia 29 stycznia 2019 roku na wolne stanowisko urzędnicze: referent ds. funduszu alimentacyjnego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy.

 

P.o. Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w związku z ogłoszonym naborem na wolne stanowisko urzędnicze – referent ds. funduszu alimentacyjnego, w wyniku wstępnej selekcji do następnego etapu naboru zostali zakwalifikowani następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:


L.P.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

1.

Aneta Dzamara-Szakiel

Lubachów


Świdnica, dnia 14 lutego 2019 roku

P.o. Kierownika

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy

Dorota Waliszak

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej