n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
WYNIK NABORU NA STANOWISKO REFERENT DS. FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO PDF Drukuj Email

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

na stanowisko urzędnicze: referent ds. funduszu alimentacyjnego

 

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko urzędnicze: referent ds. funduszu alimentacyjnego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy została wybrana:

- Pani Ewa Uss zamieszkała w Miłochowie

  Uzasadnienie dokonanego wyboru

Dokumenty kandydatki nie budziły żadnych zastrzeżeń. Kandydatka spełniła wymogi określone w ogłoszeniu o naborze na w/w stanowisko, ponadto w czasie rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się wiedzą i predyspozycjami gwarantującymi prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku referenta ds. funduszu alimentacyjnego.

 

Świdnica, dnia 28 grudnia 2018 roku

p.o. Kierownika

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy

Dorota Waliszak

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej