WYNIK NABORU NA STANOWISKO REFERENT DS. FUNDUSZU ALIMENTACYJNEGO PDF Drukuj Email

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

na stanowisko urzędnicze: referent ds. funduszu alimentacyjnego

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko urzędnicze: referent ds. funduszu alimentacyjnego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy została wybrana:

- Pani Ewa Uss zamieszkała w Miłochowie

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Dokumenty kandydatki nie budziły żadnych zastrzeżeń. Kandydatka spełniła wymogi określone w ogłoszeniu o naborze na w/w stanowisko, ponadto w czasie rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się wiedzą i predyspozycjami gwarantującymi prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku referenta ds. funduszu alimentacyjnego.

Świdnica, dnia 28 grudnia 2018 roku

p.o. Kierownika