n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
INFORMACJA O WYNIKU NABORU NA STANOWISKO INSPEKTORA DS. PROFILAKTYKI I UZALEŻNIEŃ PDF Drukuj Email
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŚWIDNICY ul. B. GŁOWACKIEGO 4, 58-100 ŚWIDNICA Informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko inspektora ds. profilaktyki i uzależnień została wybrana Pani Barbara Dyda zamieszkała w Świdnicy.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Kandydatka w odpowiedzi na ogłoszenie o naborze na stanowisko złożyła kompletną dokumentację.
w czasie rozmowy rekrutacyjnej Pani Barbara Dyda wykazała się bardzo dobrą znajomością ustaw i zagadnień związanych z pracą na oferowanym stanowisku. Zaprezentowała wiedzę, która pozwoli jej właściwie wywiązywać się z powierzonych obowiązków. Odpowiedzi na pytania komisji kwalifikacyjnej były wyczerpujące i merytoryczne.
    
W związku z powyższym podjęto decyzję o zatrudnieniu wyżej wymienionej kandydatki.


Kierownik
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Świdnicy
Ewa Burdek

Świdnica, dnia 13 maja 2016 r.
 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej