Prośba do mieszkańców Gminy Świdnica o wypełnienie ankiety PDF Drukuj Email
Szanowni Państwo,

Mieszkańcy Gminy Świdnica

Od 1 stycznia 2022 roku po raz pierwszy zadaniem samorządów w ramach połączonych gminnych programów "alkoholowych" i "narkotykowych" stają się uzależnienia behawioralne.

Z dniem 31 marca 2022 roku dotychczas uchwalone gminne programy rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii z mocy prawa tracą swoją ważność. Gmina Świdnica przystąpiła do prac związanych z aktualizacją przyjętego na 2022 roku Gminnego Programu Profilaktyki, Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii - z uwzględnieniem uzależnień behawioralnych.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej uzależnień behawioralnych. Pozyskane dane będą podstawą do sporządzenia Diagnozy Uzależnień Behawioralnych oraz aktualizacji Gminnego Programu Profilaktyki,Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na 2022 rok.

Link do ankiety:

Dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie ankiety!

Dorota Waliszak

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy