Wyniki zapytania ofertowego pn. ,,Świadczenie usług pocztowych na terenie Gminy i Powiatu Świdnica oraz na terenie Gminy i Powiatu Dzierżoniowskiego dla Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy'' PDF Drukuj Email
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w wyniku zakończenia procedury składania ofert w ramach zapytania ofertowego pn. Świadczenie usług pocztowych na terenie Gminy i Powiatu Świdnica oraz na terenie Gminy i Powiatu Dzierżoniowskiego dla Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy została wybrana oferta:

Notis Spółka Cywilna ul. Kwiatowa 31 B, 58-200 Dzierżoniów.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Notis Spółka Cywilna ul. Kwiatowa 31 B, 58-200 Dzierżoniów,  w ramach zapytania ofertowego pn. "Świadczenie usług pocztowych na terenie Gminy i Powiatu Świdnica oraz na terenie Gminy i Powiatu Dzierżoniowskiego dla Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy" zaoferowali najkorzystniejszą cenę za wykonywanie usługi:

- Przesyłka polecona za potwierdzeniem odbioru
* cena netto 6,10 zł podatek VAT 23% cena brutto 7,50 zł

- Przesyłka zwykła bez potwierdzenia zwrotnego
* cena netto 2,20 zł podatek VAT 23% cena brutto 2,70 zł

- Powtórne zawiadomienie awizo
* cena netto 2,20 zł podatek VAT 23 % cena brutto 2,70 zł.

Notis Spółka Cywilna ul. Kwiatowa 31 B, 58-200 Dzierżoniów spełniła wymagania określone w zapytaniu ofertowym.