n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY PDF Drukuj Email

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że na ogłoszone zapytanie ofertowe pn. "Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych z terenu Gminy Świdnica" zostały złożone dwie oferty, które spełniały wymogi formalne, tj.:

  • Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta

    Koło w Świdnicy, 58-100 Świdnica ul. Westerplatte 51

  • Stowarzyszenie MONAR

    Schronisko dla Osób Bezdomnych MARKOT w Wałbrzychu

    58-300 Wałbrzych ul. Moniuszki 109.

 

Wybrana została korzystniejsza oferta złożona przez:

Stowarzyszenie MONAR

Schronisko dla Osób Bezdomnych MARKOT w Wałbrzychu

58-300 Wałbrzych ul. Moniuszki 109.


 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej