INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZYCH OFERT PDF Drukuj Email
Świdnica, dnia 08 marca 2022 r.

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZYCH OFERT

Dotyczy postępowania w trybie zapytania ofertowego pn. "Świadczenia usług  psychologa oraz terapeuty ds. uzależnień w Punkcie Konsultacyjnym w UG w Świdnicy".

Zamawiający: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w przedmiotowym postępowaniu wybrano następujące oferty:

• świadczenie usług psychologa – ERLAS Świdnickie Centrum Psychoedukacji i Terapii Dorota Werner
  • świadczenie usług terapeuty ds. uzależnień – Akademia Zdrowia Ukryte Skrzydła Weronika Socha.

Wyżej wymienione oferty spełniają warunki dotyczące przedmiotu zamówienia określone przez Zamawiających w ogłoszeniu i w wyniku oceny zostały wybrane do realizacji zadania pn.  "Świadczenia usług psychologa oraz terapeuty ds. uzależnień w Punkcie Konsultacyjnym w UG w Świdnicy".

Kierownik

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy