INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZYCH OFERT PDF Drukuj Email

Świdnica, dnia 16 luty 2022 r.

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZYCH OFERT

Dotyczy postępowania w trybie zapytania ofertowego na realizację specjalistycznych usług opiekuńczych

dla osoby (dziecka) z zaburzeniami psychicznymi

Zamawiający: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w przedmiotowym postępowaniu wpłynęły 3 oferty złożone przez Wykonawców:

• Dagmara Piątkowska 58-100 Świdnica ul. Pańska 2a/20

• FIZJOTERAPIA Dariusz Stramek, 58-100 Świdnica ul. Długa 20/6

• NIEPUBLICZNA PORADNIA SPECJALISTYCZNA – CENTRUM PROGRES

Monika Pieniążek, 58-100 Świdnica, ul. Pułaskiego 19.

Wyżej wymienione oferty spełniają warunki dotyczące przedmiotu zamówienia określone przez Zamawiających w ogłoszeniu i w wyniku oceny zostały wybrane do realizacji specjalistycznych usług opiekuńczych dla osoby (dziecka) z zaburzeniami psychicznymi.

Kierownik

Gminnego Ośrodka Pomocy  Społecznej w Świdnicy