Konsultacje społeczne „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Świdnica na lata 2021 – 2027” PDF Drukuj Email

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu:  „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Świdnica na lata 2021-2027”.

Strategia pozwala na racjonalizację lokalnej polityki społecznej. Wyznacza cele strategiczne, operacyjne i działania, których wdrożenie powinno w znaczny sposób przyczynić się do rozwiązywania wielu problemów społecznych i zminimalizować skutki negatywnych zjawisk występujących na obszarze gminy.

Konsultacje prowadzone będą od dnia 19 stycznia 2021 r.  do dnia 21 stycznia 2021 r. w formie zbierania uwag i opinii, poprzez:

• przesłanie drogą  e-mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • umieszczenie w skrzynce podawczej przy wejściu do Urzędzie Gminy w Świdnicy
  • kontakt  telefoniczny z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Świdnicy ul. Głowackiego 4  tel. 74 8523067 wew. 110, 120, 112

Przekazane opinie i uwagi zostaną poddane szczegółowej analizie a uzasadnione propozycje zmian zostaną wprowadzone do ostatecznej wersji dokumentu.

Plik do pobrania: