ANKIETA - Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych PDF Drukuj Email

WebankietaSzanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że od  14 września  do 30 września 2020 roku, na terenie Gminy Świdnica są realizowane badania ankietowe związane z opracowywaniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych.

Pozyskane w badaniach dane statystyczne będą wykorzystane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej oraz będą stanowiły podstawę do opracowania skutecznych strategii mających na celu przeciwdziałanie zagrożeniom społecznym w Naszej Gminie.

Badania realizowane są metodą internetową - kwestionariusz ankiety internetowej znajduje się w poniższym linku.