PACZKI ŻYWNOŚCIOWE POWĘDROWAŁY DO POTRZEBUJĄCYCH PDF Drukuj Email
Paczki świąteczneGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy, jak co roku, stara się zadbać o to, aby wyjątkowa świąteczna atmosfera zapanowała również w domach osób samotnych, niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji. Dla nich wszystkich zorganizowano świąteczną pomoc w formie paczek żywnościowych o wartości 200 zł każda, które trafiły do 44 potrzebujących rodzin.

50 rodzinom udzielono także pomocy finansowej na zakup opału. Łącznie na pomoc świąteczną GOPS w Świdnicy wydatkował ponad 20 tys. złotych.

Szczególne podziękowania należy skierować do Koła Łowieckiego "KNIEJA", które zorganizowało zbiórkę środków czystości, artykułów spożywczych oraz słodyczy dla dzieci. Paczka o wartości 500 zł trafiła do jednej z rodzin z terenu gminy Świdnica.

Dzięki takim ludziom święta w domach osób samotnych i najbardziej potrzebujących będą pełne radości i uśmiechu. DZIĘKUJEMY!