Zakończenie procedury składania ofert w ramach zapytania ofertowego pn. Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych z terenu Gminy Świdnica" PDF Drukuj Email

Świdnica, dnia 15 lipca 2019 r.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w wyniku zakończenia procedury składania ofert w ramach zapytania ofertowego pn. Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych z terenu Gminy Świdnica" została wybrana oferta:

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta KOŁO w ŚWIDNICY
58-100 Świdnica ul. Westerplatte 51

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta KOŁO w ŚWIDNICY, 58-100 Świdnica, ul. Westerplatte 51 jako jedyne złożyło ofertę w ramach zapytania ofertowego pn. "Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych z terenu Gminy Świdnica".   Spełniło ono wymagania określone w zapytaniu ofertowym.

p.o. Kierownika
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy