n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
AKTYWNY SENIOR! PDF Drukuj Email

basen

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy zaprasza  Seniorów do aktywnego spędzania wolnego czasu w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym w ramach wspólnego projektu „AKTYWNY SENIOR!”, którego celem jest poprawa stanu zdrowia  i relacji społecznych wśród seniorów ( 60+) Gminy Świdnica poprzez wspólną aktywność fizyczną.
Już od dziś zapraszamy zatem  mieszkańców gminy do skorzystania z oferty bezpłatnego godzinnego relaksu w Centrum Sportowo- Rekreacyjnym. Czekają tu na Państwa wygodne leżaki w tężni solankowej, ciepłe chwile w saunach, wodne masaże czy relaks w wannie jacuzzi.

Beneficjentami projektu są mieszkańcy Gminy Świdnica. Kobiety i mężczyźni w  wieku 60 lat  i powyżej. W pierwszej kolejności przyjmowane są rezerwacja od seniorów, którzy na co dzień zrzeszeni są wokół gminnych kół seniora, gospodyń wiejskich, klubów, zespołów czy stowarzyszeń, ale i dla nie zrzeszonych znajdzie się miejsce. - do wyczerpania limitu godzin. Warunkiem skorzystania z projektu jest odpowiedni wiek oraz potwierdzenie, że jest się mieszkańcem Gminy Świdnica

Wejście „SENIOR” upoważnia do bezpłatnego  pobytu w Centrum-Sportowo -Rekreacyjnym w czasie 70 min. Po 70 minutach czas naliczany jest indywidualnie- płatny przez seniora
w kasie.

Mamy nadzieję, że Seniorzy zasmakują w aktywności fizycznej w środowisku wody i nie zabraknie chętnych do planowanego od września 2019 r. AQUAAEROBIKU DLA SENIORA.

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej