INFORMACJA O WYNIKACH NABORU PDF Drukuj Email

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na stanowisko urzędnicze: referent ds. kadrowo-płacowych

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko urzędnicze: referent ds. kadrowo-płacowych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy została wybrana:
- Pani Anna Wenerska

Uzasadnienie dokonanego wyboru
Komisja rekrutacyjna kierując się wynikami rozmowy kwalifikacyjnej oraz przedłożonymi w konkursie dokumentami, wskazuje Panią Annę Wenerską jako kandydatkę na stanowisko urzędnicze: referent ds. kadrowo-płacowych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy. Kandydatka spełniła wymogi określone w ogłoszeniu o naborze na w/w stanowisko, ponadto w czasie rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się wiedzą i predyspozycjami gwarantującymi prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku referenta ds. kadrowo-płacowych.  Została najwyżej oceniona przez Komisję Rekrutacyjną.

Świdnica, dnia 08.10.2018 r.

Kierownik
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy