n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w ogłoszonym naborze na wolne stanowisko urzędnicze: referent ds. kadrowo-płacowych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy. PDF Drukuj Email

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w związku z ogłoszonym naborem na wolne stanowisko urzędnicze – referent ds. kadrowo-płacowych, po wstępnej analizie dokumentów aplikacyjnych do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

1. Alicja Sandecka

2. Adriana Kowalczyk

3. Anna Wenerska.

 

Świdnica, dnia 25 września 2018 roku

 

Kierownik

Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy

Ewa Burdek

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej