Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w ogłoszonym naborze na wolne stanowisko urzędnicze: referent ds. kadrowo-płacowych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy. PDF Drukuj Email

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy informuje, że w związku z ogłoszonym naborem na wolne stanowisko urzędnicze – referent ds. kadrowo-płacowych, po wstępnej analizie dokumentów aplikacyjnych do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

1. Alicja Sandecka

2. Adriana Kowalczyk