n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
WNIOSKI NA NOWY OKRES ZASIŁKOWY 2018/2019 PDF Drukuj Email
Informujemy, że wnioski w sprawie ustalenia prawa do: świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego, świadczenia wychowawczego 500+  na nowy okres zasiłkowy będą  przyjmowane:
  • od dnia 1 lipca  2018 r. -  dotyczy to wniosków składanych drogą elektroniczną za pomocą przyjaznych użytkownikowi narzędzi udostępnionych na ministerialnym portalu „Empatia”, a także poprzez systemy bankowe, PUE ZUS,
  • od dnia 1 sierpnia 2018 r. - osobiście lub listownie, na adres Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy ul. B. Głowackiego 4, 58-100 Świdnica.
 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej