n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
ZIMOWISKO W SZKOLNYM SCHRONISKU MŁODZIEŻOWYM W LUBACHOWIE PDF Drukuj Email
Brak śniegu nie stanowi przeszkody dla dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Grodziszczu, które pierwszy tydzień ferii spędzają w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie.

Uczestniczą one w projekcie „Aktywni-Asertywni”, który ma na celu kreowanie zdrowego i bezpiecznego stylu życia. Podczas pobytu grupa 30 uczniów poszerzy swoją wiedzę na temat zdrowego żywienia, odwiedzi Elektrownie Wodną w Lubachowie, Zamek Grodno oraz spotka się z żołnierzami ze Światowego Związku Żołnierzy AK. Warto dodać, że pobyt dla uczestników projektu jest w całości bezpłatny i sfinansowany ze środków Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej