n w    w w w w

baner
::   Start
large small default
WYPOCZYNEK ZIMOWY W GMINIE ŚWIDNICA PDF Drukuj Email

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy wspólnie z GLKS ,,Świdnica'', GOKSiR Świdnica oraz GKRPA  Świdnica, zaprasza wszystkie dzieci uczęszczające na zajęcia do Centrów Profilaktyczno – Sportowych funkcjonujących na terenie Gminy Świdnica, do wspólnego udziału w turniejach, grach  na sportowo.

W ramach wypoczynku zimowego dla uczestników przewidziano:
  • dyplomy,
  • medale,
  • puchary,
  • słodki poczęstunek oraz napoje,
  • transport  w obydwie strony.

Zajęcia odbywać się będą według następującego harmonogramu:

 


l.p

Termin realizacji zajęć

Centrum Profilaktyczno- Sportowe

Obszar miejscowości w ramach wypoczynku zimowego:

Miejsce realizacji wypoczynku

Godziny realizacji wypoczynku

1

08.02.2016 r.

Centrum Profilaktyczno- Sportowe

w Pszennie

Zawiszów, Sulisławice, Wiśniowa, Panków, Niegoszów, Wilków, Pszenno, Jagodnik, Gogołów, Miłochów

Świetlica

w Gogołowie

14:00 – 17:00

2

09.02.2016 r.

Centrum Profilaktyczno- Sportowe

w Bystrzycy Górnej

Bystrzyca Dolna, Burkatów, Bystrzyca Górna, Lubachów, Modliszów

Świetlica

w Bystrzycy Górnej

14:00 – 17:00

3

10.02.2016 r.

Centrum Profilaktyczno- Sportowe

w Witoszowie Dolnym

Mokrzeszów, Komorów, Słotwina, Pogorzała, Witoszów Dolny, Witoszów Górny

Hala sportowa

w Witoszowie Dolnym

10:00 – 13:00

4

11.02.2016 r.

Centrum Profilaktyczno- Sportowe

w Lutomi Górnej

Bojanice, Opoczka, Makowice, Stachowice, Lutomia Dolna, Lutomia Górna

Świetlica

w Lutomii Górnej

10:00 – 13:00


Jednakże to nie wszystko co czeka dzieci z terenu Gminy Świdnica.  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy wspólnie ze Schroniskiem Młodzieżowym w Lubachowie oraz GKRPA Świdnica zorganizował  wypoczynek zimowy pod hasłem ,,Zimowisko w posiadłości Lubachowskich''.  Wypoczynek kierowany jest w bieżącym roku dla grupy 30 dzieci w wieku 7-11 lat  uczęszczających na zajęcia do Centrum Profilaktyczno – Sportowego w Grodziszczu.

Dzieci zostaną zakwaterowane w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie w terminie 08-12.02.2016 r., gdzie będzie na nich czekać wiele atrakcji takich jak m.in: zajęcia: socjoterapeutyczne, muzyczne, taneczne, plastyczne, sportowe, warsztaty pod hasłem ,,Mały odkrywca'' gdzie poznawać będą prehistoryczne małże, belemity oraz amonity. Na zakończenie wypoczynku  dzieci przygotują scenariusz jak i całą inscenizację, którą przedstawią dla swoich bliskich w ostatnim dniu pobytu w Schronisku.

 

 

 

 

Ta strona zapisuje pliki cookies na komputerze użytkownika. Pozostawienie ustawień przeglądarki bez zmian jest jednoznaczne z akceptacją plików cookies. O plikach cookie i sposobach ich obsługi czytaj w Polityce prywatności.

Akceptuję zapisywanie plików cookies przez serwis www.gops.gmina.swidnica.pl

Więcej